Matematické soutěže

Zveřejněno: 16.04.2021.

MATEMATICKÝ KLOKAN
Letos bylo všechno jinak! Matematický Klokan nemohl osobně. Takže všichni, kdo měli na druhém stupni zájem, si ho museli pustit do svých domovů. Učinili tak v mezinárodně určený den 19. 3. Na jeho otázky odpovídali v průběhu hodin matematiky, které často a rádi přetáhli do dalších hodin, Klokan je náročná návštěva. Klokan jménem Benjamin navštívil šesté a sedmé třídy, Kadet zašel do osmé a deváté. Jak to celé dopadlo, najdete na stránkách školy. Menší děti z prvního stupně si jeho návštěvu radši užijí osobně…až to půjde.

A ještě čerstvé zprávy – Radek Havran z 7.B vyhrál svou kategorii i v rámci okresu Svitavy a obsadil 4. místo v rámci Pardubického kraje! Další náš žák Jaroslav Šimek z 7.A obsadil třetí místo ve stejné soupisce. Oběma moc gratulujeme!
Všem žákům děkujeme za účast a příští rok už doufáme v osobní setkání.

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA
Letos jsme měli jediného účastníka, který se probojoval do okresního kola - Magdaléna Prokopová z 8.B. Musela zvládnou úskalí online verze - sama se umět dohodnout mailem s okresním koordinátorem, nafotit, odeslat do určeného účtu a všechno stihnout včas. Dopadla velmi hezky, gratulujeme!

 

 

                                                                                                                 Martina Fialová

 

Soubory ke stažení

Nepřehlédněte!

Info pro cizí strávníky

Zveřejněno: 07.02.2022.

V důsledku růstu přímých a provozní nákladů školní jídelny se od 1. 3. 2022 zvyšuje cena obědů pro cizí strávníky na 75,-Kč.
Zobrazit celé

Doučování žáků škol

Zveřejněno: 02.02.2022.

Na naší škole je realizováno doučování žáků škol, které je financováno Evropskou unií. Další informace jsou v příloze.
Zobrazit celé

Ceník pronájmu hřiště s umělým povrchem

Zveřejněno: 03.01.2022.

V příloze je aktuální ceník pronájmu hřiště s umělým povrchem.
Zobrazit celé

Změna tarifu - tělocvična

Zveřejněno: 03.01.2022.

Upozorňujeme na změnu tarifu za pronájem školní tělocvičny- za 1 hod. pronájmu budou nově od 1.1.2022 platit členové Sokola 250,-Kč, ostatní 350,-Kč.
Zobrazit celé