Výsledky velikonoční soutěže

Zveřejněno: 15.04.2021.

Velikonoce jsou za námi a jistě již čekáte na vyhodnocení velikonoční soutěže. Vybrat vítěze bylo skutečně velice těžké. Vždyť do soutěže bylo přihlášeno téměř 70 příspěvků. Další práce, které bohužel nebyly do soutěže přihlášeny, můžete vidět i na padletu pracovních činností.

https://padlet.com/ZSaMSDU/f6u6aimp61anaufp

Nakonec jsme zvolili hned několik vítězných prací co se týká zdobení vajíček a velikonočních dekorací. V pletení pomlázky se stal vítězem Václav Háp (6. A) s pomlázkou úctyhodné délky 298cm. V kategorii zdobení vajíček nás nejvíce zaujaly práce Zuzky Bednářové (4. B), Václava Pechance (4. B), Veroniky Neznajové (3.B) a Anety Čejkové. V kategorii velikonoční výzdoba - velikonoční dekorace to byly příspěvky Karolíny Černé (1. B), Adámka a Barborky Bartošových (1. B, 4. B), Terezky Veselíkové (1. B) a Matyáše Nespěšného (1. B). Výše jmenované čeká odměna. Pochvalu si ale zaslouží všichni, kteří se soutěže zúčastnili.

Tomáš FliedrNepřehlédněte!

Vyhlášení ředitelského volna

Zveřejněno: 04.11.2021.

Podle §24 odst. 2 zákona č.561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) vyhlašuji z provozních a organizačních důvodů ředitelské volno na…
Zobrazit celé