Výbor SRPŠ

Zveřejněno: 09.11.2017.

Výbor SRPŠ při ZŠ Dolní Újezd ve školním roce 2019/2020
Předseda Horák Jaroslavjarin304@gmail.comx
MístopředsedaKlusoňová Šárka
JednatelkaBoštíková Lenka
HospodářkaHladíková Jana
Třídní důvěrnície-mail - telefon
I.Kopecká Lindalinda.kopecka@seznam.cz
II.ABriol PavelBetla.jana@seznam.cz
II.BKlusoňová Šárka
III.AKopecká Karolínakarol.kopecka@email.cz
III.BBartošová I.ivuska.bartosova@seznam.cz
IV.AKvapilová IvanaIvik_D@seznam.cz
IV.BRosypalováverkakr@seznam.cz
V.ABoštíková Lenkabostikovi83@gmail.com
Jindrová Markétamarketa.jindrova@email.cz
V.BDosedělová Martinabarrus@atlas.cz
Kusá Kateřinakusa.katerina@post.cz
VI.AŽďárová Lenka
VI.BJiskrová Dagmardjiskrova@seznam.cz
Horák Jaroslavjarin304@gmail.com
VII.AZavřelová Jitkazavrelovajitka@seznam.cz
VII.BTomanová DagmarPetrToman621@seznam.cz
VIII.ALenochová PavlaPavLenoch@seznam.cz
VIII.BČerná Ladaladanemcova@centrum.cz
Fulíková Dagmarfulikova.d@seznam.cz
IX.Janecká Renatarenatajanecka@centrum.cz

Nepřehlédněte!

Oznámení ředitelství

Zveřejněno: 29.11.2019.

Vedení školy oznamuje, že na základě rozhodnutí zastupitelstva obce - usnesení 15/4/2019- dojde k 1.1.2020 ke sloučení příspěvkových organizací základní a mateřské školy. Oficiální název školy bude…
Zobrazit celé

Informace pro strávníky

Zveřejněno: 06.11.2019.

Žádáme všechny rodiče našich žáků i cizí strávníky, aby si provedli kontrolu na www.strava.cz, zda v části Nastavení mají doplněnou e-mailovou adresu, aby jim mohlo chodit hlášení o nedostatečném…
Zobrazit celé

Prodej stolů a židlí

Zveřejněno: 21.03.2019.

Vedení školy nabízí veřejnosti odkup starých žákovských stolků a židlí. Cena 10,-Kč za židli, 60,-Kč za stolek. V případě zájmu nás kontaktujte buď prostřednictví tel. 461632816 nebo mailem skola…
Zobrazit celé