Výbor SRPŠ

Zveřejněno: 09.11.2017.

Výbor SRPŠ při ZŠ Dolní Újezd ve školním roce 2019/2020
Předseda Horák Jaroslavjarin304@gmail.comx
MístopředsedaKlusoňová Šárka
JednatelkaBoštíková Lenka
HospodářkaHladíková Jana
Třídní důvěrnície-mail - telefon
I.Kopecká Lindalinda.kopecka@seznam.cz
II.ABriol PavelBetla.jana@seznam.cz
II.BKlusoňová Šárka
III.AKopecká Karolínakarol.kopecka@email.cz
III.BBartošová I.ivuska.bartosova@seznam.cz
IV.AKvapilová IvanaIvik_D@seznam.cz
IV.BRosypalováverkakr@seznam.cz
V.ABoštíková Lenkabostikovi83@gmail.com
Jindrová Markétamarketa.jindrova@email.cz
V.BDosedělová Martinabarrus@atlas.cz
Kusá Kateřinakusa.katerina@post.cz
VI.AŽďárová Lenka
VI.BJiskrová Dagmardjiskrova@seznam.cz
Horák Jaroslavjarin304@gmail.com
VII.AZavřelová Jitkazavrelovajitka@seznam.cz
VII.BTomanová DagmarPetrToman621@seznam.cz
VIII.ALenochová PavlaPavLenoch@seznam.cz
VIII.BČerná Ladaladanemcova@centrum.cz
Fulíková Dagmarfulikova.d@seznam.cz
IX.Janecká Renatarenatajanecka@centrum.cz

Nepřehlédněte!

Pozvánka pro rodiče budoucích prvňáčků

Zveřejněno: 12.06.2020.

Zobrazit celé

Ředitelské volno

Zveřejněno: 01.06.2020.

Vedení Základní školy a mateřské školy Dolní Újezd tímto sděluje termín volného dne tzv. ředitelského volna dle § 24 odst. 2 zák. 561/2004 Sb. (Školský zákon) z provozních důvodů ve dnech 29. 6.…
Zobrazit celé

Info k odkladům

Zveřejněno: 25.05.2020.

Rodiče, kteří oznámili při přijímání dítěte k základnímu vzdělávání odklad, prosíme, aby co nejdříve poslali podepsanou a doplněnou Žádost o odklad ( najdete na webu- horní lišta Dokumenty- Ke…
Zobrazit celé

Informace k zápisu do 1.tříd

Zveřejněno: 15.05.2020.

V letošním roce probíhal bohužel zápis dětí do prvních tříd „díky“ koronaviru zcela nestandardně. Přestože učitelé měli školu nazdobenou a byli již připraveni na návštěvu budoucích žáčků, nakonec…
Zobrazit celé

Informace ke stravování v ŠJ

Zveřejněno: 07.05.2020.

INFORMACE KE STRAVOVÁNÍ VE ŠKOLNÍ JÍDELNĚ OD 25.5. BUDE OBNOVEN PROVOZ ŠKOLNÍ JÍDELNY -PRO MATEŘSKOU ŠKOLU - ŽÁKY 1.STUPNĚ, KTEŘÍ BUDOU CHODIT DO ŠKOLY - ZAMĚSTNANCE MATEŘSKÁ ŠKOLA – BĚŽNÝ…
Zobrazit celé

Info ze ŠJ pro rodiče

Zveřejněno: 24.03.2020.

Tímto žádáme rodiče, kteří tak ještě neučinili, aby co nejdříve poslali na mail jidelna@zsdu.cz číslo vašeho účtu, kam vám bude přeposlán přeplatek za úhradu obědů. Dále prosíme uveďte jméno…
Zobrazit celé