Medailové žně našich žáků na Mistrovství České republiky ve fotbalgolfu

Zveřejněno: 20.09.2019.

Medailové žně žáků ZŠ Dolní Újezd na Mistrovství České republiky ve fotbalgolfu

     Ve středu 18. září 2019 se v Pavlíkově u Rakovníka uskutečnilo MČR ve fotbalgolfu základních škol. Naši školu reprezentovalo celkem 12 žáků ve třech kategoriích, a sice v mladší kategorii chlapci ze 4. - 6. třídy, ve starší kategorii jednak chlapci ze 7. – 9. třídy a také dívky ze 7. – 9. třídy.    
     Výsledky žáků předčily všechna očekávání. Byly skvělé! Naši sportovci získali celkem 5 individuálních medailí, přičemž žákyně 9. třídy Michaela Kladivová se stala mistryní ČR ve své kategorii. V soutěži družstev všechny tři týmy naší školy bodovaly a dosáhly na „bednu“. Chlapecké týmy braly stříbro, děvčata po stupních vítězů vystoupala na příčku nejvyšší.
Zde stručný výčet úspěchů týmu dle kategorií:

- chlapci 4. - 6. třída: 2. místo mezi družstvy, individuální úspěch: Jiří Kučera 3. místo

- chlapci 7. – 9. třída: 2. místo mezi družstvy, individuální úspěch Ondřej Svoboda 2. místo

- dívky 7. – 9. třída: 1. místo mezi družstvy, individuální úspěchy: Michaela Kladivová 1. místo, Adéla Janecká 2. místo, Kristýna Kršková 3. místo.

Školu dále reprezentovali: Tereza Faitová,Tomáš Briol, Pavel Kuta, David Mokrejš, Štěpán Rejman, Vlastimil Hladík a Vítek Doseděl. Poděkování za vynikající reprezentaci školy i obce patří všem žákům.
Speciální dík si zaslouží pan Zdeněk Kocman, který zajistil dopravu školního týmu do Pavlíkova a svými zkušenostmi a radami přispěl k veleúspěšnému průběhu MČR.
Je radost účastnit se takto úspěšných sportovních klání. Patří se popřát mnoho zdaru a úspěchu všem mladým sportovcům, kteří budou v letošním školním roce reprezentovat naši školu.

Nepřehlédněte!

Oznámení ředitelství

Zveřejněno: 29.11.2019.

Vedení školy oznamuje, že na základě rozhodnutí zastupitelstva obce - usnesení 15/4/2019- dojde k 1.1.2020 ke sloučení příspěvkových organizací základní a mateřské školy. Oficiální název školy bude…
Zobrazit celé

Informace pro strávníky

Zveřejněno: 06.11.2019.

Žádáme všechny rodiče našich žáků i cizí strávníky, aby si provedli kontrolu na www.strava.cz, zda v části Nastavení mají doplněnou e-mailovou adresu, aby jim mohlo chodit hlášení o nedostatečném…
Zobrazit celé

Prodej stolů a židlí

Zveřejněno: 21.03.2019.

Vedení školy nabízí veřejnosti odkup starých žákovských stolků a židlí. Cena 10,-Kč za židli, 60,-Kč za stolek. V případě zájmu nás kontaktujte buď prostřednictví tel. 461632816 nebo mailem skola…
Zobrazit celé